معرفی سریال Eat Love Kill

این سریال با نام “پیوند: بخور، عشق بورز و بکش”، تحت کارگردانی نو سانگ هون و نویسندگی کوون کی یانگ ساخته شده است. در این سریال، هنرمندان برجسته‌ای همچون یو جین گو، مون گا یانگ و سونگ دوک هو نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند و با بازی‌های بی‌نظیرشان، داستانی شگفت‌انگیز را به تصویر می‌کشند.

سریال بخور، عشق بورز و بکش” یک سریال در ژانر‌های معمایی، عاشقانه، درام و فانتزی است و توانسته با ارایه داستان جذاب خود، نظر تماشاگران را به خود جلب کند. این سریال به صورت انحصاری از شبکه tvN پخش می‌شود و تجربه‌ی تماشایی جذابی را برای علاقه‌مندان به این ژانر ارائه می‌دهد.

خلاصه داستان Eat Love Kill

در سریالی که در حال تماشا هستید، حدود 20 سال پیش، خواهر دوقلوی یون گی هون به طور ناگهانی ناپدید شد. این دوقلوی برادر و خواهر قادرند حتی اگر از هم دور باشند، احساسات یکدیگر را درک کنند و این پدیده را “پیوند” می‌نامند. حالا پس از سال‌ها، یون گی هون به یک جوان بالغ تبدیل شده و به عنوان سرآشپز کار می‌کند. گی هون که از زمان ناپدید شدن خواهرش هیچگاه پیوندی را احساس نکرده بود، ناگهان شروع به درک احساسات یک زن به نام مون گا یونگ می‌کند و تمام شادی‌ها، غم‌ها و دردهای او را احساس می‌کند، تا اینکه…

4.9/5 - (19 امتیاز)