معرفی سریال Better Call Saul

سریال “Better Call Saul” یک سریال درام و کمدی تلویزیونی آمریکایی است که به عنوان یک اسپین‌آف از سریال مشهور “Breaking Bad” ساخته شده است. سریال در ابتدا در 8 فوریه 2015 در شبکه AMC پخش شد و تا کنون پنج فصل با مجموعه‌ای از قسمت‌ها تولید شده است. نویسنده‌های اصلی این سریال ویک گیلیگان و پیت گولد است.

خلاصه داستان Better Call Saul

سریال “Better Call Saul” داستان زندگی “جیمی مک‌گیل” (نقش اصلی اجرا شده توسط باب ادنکرک) را دنبال می‌کند. او یک وکیل پیشین به نام “سال” بود که بعدها به نام “سال گودمن” شناخته شد، که در ابتدا به عنوان یک وکیل عادی کار می‌کرد. اما در طول داستان، تبدیل به یک وکیل کلاهبردار و بی‌معرفت به نام “سال گودمن” می‌شود، که به عنوان وکیل بی‌اخلاق و غیرقابل اعتماد معروف است. داستان درگیری‌ها و مشکلات او در جهان حقوقی و جرم‌افزاری را به تصویر می‌کشد.

جوایز و افتخارات سریال Better Call Saul

“Better Call Saul” جوایز و افتخارات زیادی را به دست آورده است. از جمله، این سریال برنده 23 جایزه از 181 نامزدی برای مختلف جوایز تلویزیونی شده است. همچنین، از لحاظ انتقادات و بازخورد منتقدان نیز مورد تحسین قرار گرفته و به عنوان یکی از بهترین سریال‌های دهه 2010 می‌شناخته شده است.

لذا می‌توان گفت که “Better Call Saul” یکی از سریال‌های محبوب و مورد توجه جامعه تلویزیونی است که با داستان مهیج و بازی‌های برجسته بازیگران، توانسته است جای خود را در دنیای سریال‌ها به دست آورد.

4.8/5 - (22 امتیاز)