معرفی سریال دیدن See

سریال See یک سریال تلویزیونی درام و علمی تخیلی است که توسط استیون نایت (Steven Knight) ساخته شده است. این سریال توسط سرویس استریمینگ اپل TV+ تولید شده و اولین فصل آن در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران ایم سریال می توان به جیسون موموآ، سیلفیا هوکس، هرا هیلمار و… اشاره کرد.

See در دنیایی پس از وقوع واگنرسی پرده‌ای قرار دارد که تقریباً تمام انسان‌ها را از بین برده و بقایای انسانیت را به یک دوران از تاریخ باز می‌گرداند که مردم از حس بینایی خود محروم هستند. در این دنیا، جامعه بهبود یافته‌ای را تجربه کرده است که در آن مردم با سایر حواس خود به جهان ارتباط برقرار می‌کنند. اما وقتی که توأم زنی باردار می‌شود که از آن پس نسل جدیدی که دارای حس بینایی است، به دنیا می‌آید، داستان به تحولات و رخدادهای جذاب و پیچیده‌ای پی می‌برد.

سال انتشار سریال See

اولین فصل سریال See در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ منتشر شد.

جوایز سریال دیدن (See)

اطلاعات جدید در مورد جوایز برنده شده توسط See پس از سال ۲۰۲۱ در دسترس نیست. تا آخرین زمانی که من اطلاعات داشتم، این سریال به طور کلی مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفته بود اما به طور معمول نتایج دقیقتر مربوط به جوایز و تقدیرها پس از معرفی اولیه سریال ممکن است تغییر کرده باشد. برای اطلاعات به‌روزتر، به منابع رسمی جوایز تلویزیونی مرجع و منابع خبری معتبر مراجعه کنید.

4.3/5 - (11 امتیاز)