معرفی سریال آنتن

در خلاصه‌ای از محتوای سریال “آنتن” آمده است که شخصی به نام گوهر، پس از از دست دادن همسرش، تصمیم می‌گیرد یک سال تحصیل کند و با تلاش فراوان در ادامه تحصیلات، موفق به پذیرش در دوره دکتری می‌شود. او در حال حاضر با نوه‌اش نیز هم‌دانشجویی شده و ماجراهای جالبی در خانواده‌اش رخ می‌دهد که به اطراف این موضوع مرتبط می‌شود. ژانر اصلی این سریال ایرانی “آنتن”، طنز است و انتظار مواقع شاد و خنده‌داری را در طول داستان خواهیم داشت.

کارگردان سریال آنتن

سریال “آنتن” از جدیدترین مجموعه‌های تلویزیونی ایرانی به شمار می‌رود. این اثر تحت تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابراهیم عامریان و نویسندگی حمزه صالح در تاریخ چهارشنبه، 30 شهریور 1401 از شبکه نماوا به روی آنتن خواهد رفت. از جمله بازیگران برجسته این سریال می‌توان به پژمان جمشیدی، هادی کاظمی، رویا افشار و مرجانه گلچین اشاره نمود. با معرفی این مجموعه تلویزیونی ایرانی با ما در پلازا همراه باشید.

بازیگران سریال آنتن

پژمان جمشیدی، ‏رویا افشار، هادی کاظمی، مرجانه گلچین، بهنام تشکر، الیکا عبدالرزاقی، نعیمه نظام‌دوست، سمانه منیری، ارسلان قاسمی، خشایار راد، صحرا اسداللهی، محمدجواد جعفرپور، عرفان ابراهیمی، ساره رشیدی، سام نوری، نیما مظاهری، مونا فائزپور، اصغر سمسارزاده، حمیدرضا نعیمی، مهیار مجیب و امیر دژاکام در این سریال بازی کرده اند.

4.8/5 - (19 امتیاز)