معرفی انیمیشن Monsters at Work

سریال انیمیشن “Monsters at Work” یک ادامه‌ی دیجیتالی برای فیلم انیمیشن محبوب “Monsters, Inc.” از استودیوی پیکسار به کارگردانی بابز گناوی می‌باشد. این سریال در تاریخ 7 ژوئیه 2021 انتشار یافته است.

سریال “Monsters at Work” در دنیای مونستروپلیس (Monstropolis) اتفاق می‌افتد، که در آن دنیای هیولاها توسط احساسات بچه‌ها تغذیه می‌شود. اصلی‌ترین منبع انرژی در این دنیا احساسات مثبت و منفی انسان‌هاست. در فیلم اصلی، “Monsters, Inc.”، هیولاها با وارد کردن داخل اتاق‌های کودکان و ایجاد وحشت، احساسات منفی را جمع‌آوری می‌کنند.

خلاصه داستان انیمیشن Monsters at Work

در سریال “Monsters at Work”، داستان پس از اتفاقات فیلم اصلی رخ می‌دهد. جک و سالی، دو هیولای اصلی داستان قبلی، تصمیم گرفته‌اند که به جای ایجاد وحشت در کودکان، احساسات مثبت را به عنوان منبع انرژی استفاده کنند. این موضوع باعث تغییرات زیادی در محیط کاری شرکت “Monsters, Inc.” می‌شود.

نقش اصلی داستان در اینجا به تازگی فارغ‌التحصیل شده به نام تایلر تاسکر (Tylor Tuskmon) تعلق دارد. او برای کار در شرکت مونسترز آنک (MIFT) انتخاب می‌شود که وظیفه جمع‌آوری و انتقال احساسات مثبت از کودکان به تولید انرژی را برعهده دارد. اما تایلر به سرعت متوجه می‌شود که او به عنوان یک هیولای شیرآواز، در محیطی پر از هیولاهای مختلف با استعداد‌ها و قابلیت‌های متنوع قرار دارد، باید تلاش کند تا جایگاه خود را در این جامعه بیابد.

جوایز انیمیشن Monsters at Work

تا تاریخ برش دانش من در سپتامبر 2021، سریال “Monsters at Work” هنوز زمان کافی برای دریافت جوایز نداشته است. اما به عنوان ادامه‌ای از یک فیلم موفق و محبوب، می‌توان انتظار داشت که این سریال نیز توجه و علاقه‌ی مخاطبان خود را جلب کند.

4.5/5 - (19 امتیاز)