معرفی فیلم سینمایی ددپول ۳

فیلم ددپول ۳ با عنوان رسمی ددپول ولورین، قرار است در تاریخ ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ (۲ مرداد ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود. فیلم سینمایی ددپول ۳ به عنوان سی و چهارمین فیلم دنیای سینمایی مارول (MCU) و دنباله‌ای بر فیلم‌های ددپول (۲۰۱۶) و ددپول ۲ (۲۰۱۸) محسوب می‌شود.از دیگر فیلم های این ژانر که به زودی اکران می شود فیلم ونوم ۳ را هم منتظر پپخش آن هستیم.

شاون لوی کارگردانی فیلم سینمایی ددپول ۳ را بر عهده دارد و رایان رینولدز بار دیگر در نقش ددپول و هیو جکمن در نقش وُلورین ایفای نقش می‌کنند.

داستان فیلم Deadpool & Wolverine

ددپول و ولورین (به انگلیسی: Deadpool & Wolverine) فیلمی ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت‌های ددپول و ولورین از مارول کامیکس ساخته شده است. فیلم سینمایی ددپول ۳ توسط مارول استودیوز، ماکسیمم افوت و ۲۴ لپس انترتینمنت تولید و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع خواهد شد. فیلم سینمایی ددپول ۳ به عنوان سی و چهارمین فیلم در دنیای سینمایی مارول و دنباله‌ای بر ددپول (۲۰۱۶) و ددپول ۲ (۲۰۱۸) محسوب می‌شود. کارگردانی این اثر بر عهده شاون لوی است و فیلم‌نامه آن توسط رایان رینولدز، رت ریس، پال ورنیک و زب ولز نوشته شده است. رایان رینولدز و هیو جکمن نقش‌های ددپول و ولورین را بازی می‌کنند و دیگر بازیگران شامل اما کورین، مورنا باکارین، راب دلینی، لزلی اوگامس، کاران سونی و متیو مک‌فادین هستند.

توسعه فیلم سوم ددپول از نوامبر ۲۰۱۶ در فاکس قرن بیستم آغاز شد، اما پس از خرید این شرکت توسط والت دیزنی در مارس ۲۰۱۹، به حالت تعلیق درآمد. سپس مارول استودیوز مدیریت این پروژه را به عهده گرفت و با همکاری رینولدز شروع به ساخت فیلم جدیدی کرد. فیلم سینمایی ددپول ۳ شخصیت ددپول را با دنیای سینمایی مارول یکپارچه می‌کند و انتظار می‌رود رتبه‌بندی بزرگسال فیلم‌های قبلی را حفظ کند و به عنوان نخستین فیلم دنیای سینمایی مارول با این رتبه‌بندی شناخته شود. وندی مولینیو و لیزی مولینیو-لوژلین در نوامبر ۲۰۲۰ برای نگارش فیلم‌نامه به پروژه پیوستند و ریس و ورنیک از فیلم‌های قبلی نیز بازگشتند تا فیلم‌نامه را تا مارس ۲۰۲۲ بازنویسی کنند. شاون لوی در آن زمان برای کارگردانی انتخاب شد. هیو جکمن در اوت ۲۰۲۲ تصمیم گرفت نقش ولورین از فیلم‌های مردان ایکس را دوباره بازی کند و در اوایل سال ۲۰۲۳، بازیگران دیگری نیز انتخاب شدند. فیلمبرداری در مه ۲۰۲۳ در لندن و استودیوهای پاین‌وود در باکینگهام‌شر انگلستان آغاز شد و فیلمبرداری اضافی در نورفک صورت گرفت. فیلمبرداری در ژوئیه به دلیل اعتصابات ۲۰۲۳ سگ-افترا متوقف شد اما در نوامبر همان سال از سر گرفته شد و در ژانویه ۲۰۲۴ به پایان رسید. عنوان رسمی فیلم ماه بعد اعلام شد.

ددپول و ولورین قرار است در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۴ به عنوان بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول در ایالات متحده اکران شود.

نقد فیلم سینمایی ددپول ۳

فیلم سینمایی ددپول ۳، رایان رینولدز و هیو جکمن به ترتیب در نقش‌های ددپول و ولورین ایفای نقش می‌کنند که این ترکیب جدید و هیجان‌انگیز از شخصیت‌های محبوب مارول است. با وجود اینکه نقدهای کامل هنوز منتشر نشده‌اند، بازگشت این دو شخصیت به پرده سینما توجه زیادی را جلب کرده است. ددپول و ولورین به دلیل ترکیب منحصربه‌فرد طنز و اکشن، به یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال تبدیل شده است. فیلم سینمایی ددپول ۳ که قرار است در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۴ اکران شود، توسط کمپانی‌هایی مانند مارول استودیوز و ماکسیمم افورت تولید شده است.

انتظار می‌رود فیلم سینمایی ددپول ۳ ترکیبی از عناصر کمدی و اکشن باشد که هر دو شخصیت را به خوبی به تصویر می‌کشد. بازگشت بازیگران محبوب در نقش‌های شناخته شده‌شان، به ویژه با حضور هیو جکمن در نقش ولورین، انتظارات را بالا برده است. اما برای دریافت یک تصویر کامل و ارزیابی دقیق، باید منتظر نقدهای بیشتری پس از اکران فیلم باشیم.

بازیگران فیلم Deadpool & Wolverine

  • رایان رینولدز در نقش ددپول
  • هیو جکمن در نقش ولورین
  • مورنا باکرین در نقش نیومن
  • متی مک‌فیدن در نقش پی‌جی
Rate this movies