معرفی سریال یاغی

سریال “یاغی” با نگاهی آزاد به رمانی به نام “سالتو”، نوشتهٔ مهدی افروزمنش، تولید شده است. داستان این سریال حول و حوش پسر جوانی به نام جاوید است که با تمام سختی‌ها، بدبیاری‌ها و چالش‌های اجتماعی که او را به سمت پرتاب خود می‌کند، تلاش می‌کند تا راهی برای خودش باز کند و با امید به موفقیت پیش برود.

در خلاصه‌ی رسمی داستان آمده است: “یاغی” روایتگر درامی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است. او با شخصیت‌های متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی در مسیر خود همراه می‌شود و با موانعی نیز مواجه می‌شود که به او زنجیر می‌زنند. اکنون، یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند و به دنبال آرمان‌هایش بپیچد.

“یاغی” با تمرکز بر شخصیت پردازی و داستان هیجان‌انگیز، نقشه‌ی جذابی از مبارزه‌ی جاوید برای تحقق رویاهایش ارائه می‌دهد و با پیچیدگی‌های زندگی و مخاطبین متنوعی که در مسیر او ظاهر می‌شوند، تماشاگران را به همراه می‌برد.

بازیگران سریال یاغی

ان عسکری، مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری، هادی دیباجی، (با معرفی) الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسن‌لو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری‌پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام‌فر، پگاه سعیدی، لادن ژاو‌ه‌وند‌، هوشنگ قوانلو، صفر محمدی، امیر مقیمی، مائده تقوایی، مهرداد خانی، نیلوفر شهفری و…

کارگردان سریال یاغی

محمد کارت، کارگردان سریال “یاغی”، در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۶۵ متولد شد. فعالیت هنری او در حوزه بازیگری و کارگردانی از سال ۱۳۷۹ آغاز شد.

محمد کارت به تازگی جوایز متعددی از جشنواره‌ها را از طریق آثار خود به دست آورده است. او برای فیلم‌هایی همچون “شنای پروانه” و “بچه‌خور” و… جوایز سیمرغ بلورین بهترین فیلم از دیدگاه مردمی را به دست آورده است. این جوایز نشان از توانایی او در ارائه آثار با کیفیت و دلنشین دارد.

4.7/5 - (21 امتیاز)