معرفی سریال دراکولا

سریال “دراکولا” تحت کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهران مدیری، محصولی از سال 1400 شمسی است که از سرویس‌های ویدئویی بر اینترنت (VOD) و وبسایت‌های دانلود فیلم، هر سه‌شنبه ساعت 20 به نمایش گذاشته و منتشر می‌شود. ابتدایی ترین تاریخ پخش اولین قسمت از این مجموعه برنامه‌ریزی شده بود که در نهایت، قسمت افتتاحیه سریال “دراکولا” در تاریخ 3 فروردین 1400 منتشر شد.

داستان سریال دراکولا

در خلاصه‌ای از داستان سریال “دراکولا” آمده است: ژاله کبیری، همسر جدید کامران کامروا که به مدت ۳ سال با او ازدواج کرده، تصمیم می‌گیرد جشن تولدی را برای او ترتیب دهد و تمامی آشناها و دوستان را به این جشن دعوت کند تا ثروت خود را به نمایش بگذارد.

کامران کامروا، به عنوان یک موسسه خیریه جدید، برنامه‌هایی را برای کمک به کودکان کار اجرا می‌کند، اما به همانندی گذشته، همچنان درگیر کارهای پول‌شویی است و مهیار مهرافزون را نیز به خدمت درآورده است. یک مهمانی با شکوه برگزار شده و ما با دوستان و خانواده جدید کامروا به طور نزدیک‌تری آشنا می‌شویم.

به کامران کامروا خبر می‌رسد که پسرش به اتهام راه‌اندازی سایت‌های شرط‌بندی در خارج از کشور دستگیر شده است و مقامات به زودی قصد دارند به دنبال او بیایند. کامروا پس از شنیدن این خبر، با چمچاره‌اش، وارد هلیکوپتر شخصی‌اش می‌شود و…

بازیگران دراکولا

مهران مدیری، ویشکا آسایش، سیما تیرانداز، گلاره عباسی، محمد بحرانی و نیما شعبان‌نژاد، اندیشه فولادوند، احسان امانی، گلاره دربندی، مرتضی زارع، شکیلا سماواتی، مرجان مومنی، فرنوش نیک اندیش و حامد وکیلی در این سریال نقش بازی کرده اند.

4.3/5 - (20 امتیاز)